Dünyadan ve Türkiye’den büyüleyici bungalov oteller

Deniz ve doğayla iç içe bir tatil geçirmek ama lüksten de ödün vermemek nasıl olur? Hayaliniz tropikal bir iklimde, denizin üstündeki lüks bir bungalovd Ya da Türkiye’de doğa ve denizle iç içe bir ağaç evde yaşadığınızı mı düşlediniz? İşte dünyadan ve Türkiye’den büyüleyici görünümleriyle 6 harika bungalov oteli…

1. Shangri-La'S Villingili Resort ve Spa, Maldivler

Shangri-La, Maldives (@shangrilamaldives) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Duyularınız için tedavi, ruhunuz için güvenli bir sığınak sloganıyla Hint Okyanusu kıyısında bulunan bu tesis Spa hizmeti de sunan olduça lüks bir Maldivler tatili sunuyor. Yumuşak okyanus esintisinin hissedildiği bungalovlar tahta kazıklarla lagünün üzerine inşa edilmiş.Karayla ahşap bir geçit ile bağlı olan evlerde her türlü lüks bulunuyor.

2. Pangkor Laut Resort, Malezya

arizali (@arizalicollection) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Konfor ve zarafetin bir arada hayat bulduğu büyüleyici tesis orman ve deniz kıysını bir araya getirmiş. Kazıklarla denizin üzerinde narin bir şekilde duran Deniz Villaları’nda denizin sakin dalgalarının sesini dinlemek oldukça rahatlatıcı. Geniş verandasıyla etrafınızı ve denizi gözlemleme fırsatı sunan Deniz Villaları gün batımını ya da doğuşunu izlemek için eşsiz bir konumda yer alıyor.

3. Chapung Se Bali Resort, Bali

Chapung Sebali Resort and Spa (@chapungsebaliresort) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Ubud Botanik Bahçesi, Ubud Maymun Ormanı ve Gaya Art Space sanat galerisi ve kültür merkezi yakınında bir otel arıyorsanız, Chapung SeBali Resort and Spa size uygun bir otel. Tam donanımlı Spa hizmeti veren otelde; vücut bakımı, masaj ve terapi odaları, yüz bakımı ve güzellik salonu hizmetleri bulunuyor.

4. Sea, Kabak Koyu - Antalya

��������Sea Valley Bungalows kabak (@seavalleybungalows_kabak) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Yemyeşil çam ormanlarının arasında, turkuaz mavisi sahilin yanıbaşında, doğayla iç içe, cennetten bir köşede yer alan Sea Valley Bungalow Evleri’nin yarattığı ilk izlemim adeta bir rüyaymışsınız gibi. Dalga sesleriyle uykuya dalmak ve sabah taze ürümlerle kahvaltı etmek cennetteymişsiniz hissi yaratacak.

5. Villa Lukka, Olimpos - Antalya

Villa Lukka Cirali (@villalukka) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Tertemiz ve pırıl pırıl Çıralı sahiline çok yakın olan bu ağaç villalar, deniz kadar doğayla da iç içe olmayı seven ve dinlenmek isteyenler için sakin bir tatil sunuyor. Metropollerin stresinden çabucak kurtulmak istiyorsanız Villa Lukka'nın yeşillikler içindeki bahçesinde masaj yaptırarak tatilinizin ilk gününe keyifli bir başlangıç yapabilirsiniz. Balayı çiftleri için harika bir Balayı Odaları olduğunu da belirtelim.

6. Le Taha'A Island Resort & Spa, Bora Bora – Fransız Polinezyası

LeTahaa (@letahaaislandresort) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Le Taha'a Island Resort & Spa "motu" adacık, Raiatea Havaalanı (transferler tesisin servis tekneler tarafından işletilen) bir 35 dakika navigasyon ve bir 5 dakikalık tekne yolculuğu üzerinde bulunan 5 yıldızlı bir özelliğidir Taha'a ana adada Tapuamu (tesise ücretsiz transferler) köyü. Taha'a ve Bora arasında bağlamak için nihai yolu helikopterle kesinlikle! Eğer şaşırtıcı muhteşem Tahiti lagünler üzerinde uçmak gibi kolay ve hızlı transfer olmanın ötesinde, bu 14 dakikalık bir uçuş saf güzellik bir gezi olacaktır.